MAMON


/ naplnenie všetkých túžob / zhmotnenie krásnych predstáv / realizácia odvážnych snov /


Spoluprácou so spoločnosťami, ktoré predstavujú vrchol v oblastiach tienenia a exteriérových produktov prinášame jedinečnosť, nekonvenčnosť a svieži pohľad na súčasný outdoor design. Všetko pomocou prepojenia dlhoročných skúseností, jednotlivých prvkov architektúry, designu a najmodernejších technológií.

Svet sa rýchlo mení a mení sa taktiež aj pohľad na dizajn. Preto vyvíjame maximálne úsilie, aby sme pre našich zákazníkov prinášali neustále nové produkty, často aj dizajnové lahôdky, či technické vychytávky.

Produktom, ktoré zákazníkom ponúkame, maximálne dôverujeme, pretože s nimi dlhodobo pracujeme. Výrobcov a značky produktov, nachádzajúce sa v našom portfóliu vyberáme veľmi precízne a s dôrazom na dlhodobú hodnotu pre zákazníka, funkčnosť, kvalitu a estetickú hodnotu.

Našou hlavnou zásadou je venovať maximálne úsilie každému projektu a poskytnúť každému zákazníkovi riešenie, po ktorom túži.

Sme tu pre naplnenie Vašich potrieb.

Nesnívajte o možnostiach - splňte si svoje sny.

História

Naša spoločnosť započala svoju púť v roku 2004 založením živnosti, keď sme sa ako traja odvážni súrodenci rozhodli podnikať v oblasti úpravy záhrad a služieb záhradnej architektúry. Zákazníkom sme ponúkali vtedy nové a v našich končinách pomerne netradičné služby pre exteriér - od návrhu, projektu, vizualizácie, cez realizáciu až po celoročnú údržbu záhrad.

V roku 2006 sme do portfólia pridali rôzne formy terénnych úprav, drobné stavby, ploty, altánky a prístrešky na mieru. Začali sme spolupracovať s inými spoločnosťami v tomto odvetví, najmä na rôznych rozsiahlejších projektoch súvisiacich s obytným exteriérom.

V rokoch 2009 až 2011 sa vďaka potrebe dopraviť materiál a stroje k zákazníkom naše podnikanie rozšírilo aj na služby v doprave a logistike.

Obdobie rokov 2012 až 2016 bolo venované najmä získavaniu ďalších teoretických i
praktických skúseností v obliastiach tieniacej techniky, terasových systémov a najmä
poskytovania vysoko kvalitných služieb zákazníkom.

V roku 2017 bola spoločnosť transformovaná na MAMON s.r.o. s hlavným zameraním na moderné riešenia a produkty obytného exteriéru. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme získali spoluprácu s medzinárodnými renomovanými spoločnosťami vďaka ktorým dokážeme ponúkať našim zákazníkom prvotriedne služby a produkty.

Kreatívna časť našej spoločnosti funguje ako samostatné grafické štúdio.

Dnes pôsobíme na trhu ako stabilná rodinná spoločnosť so zameraním na poskytnutie
svetovo uznávaných, hodnotných, funkčných produktov tieniacej techniky, zhotovenej
presne na mieru a s tým súvisiacim poskytovaním komplexného kvalitného servisu a
služieb.